• Nauczanie zdalne - informacje ogólne

w sprawie sposobu realizacji zadań Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Adamowicach
          w czasie epidemii

TUTAJ

Informacje o kształceniu zdalnym w ZSP Adamowice zgodnie z zarządzeniem Dyrektora
          TUTAJ

Informacje o możliwości przeprowadzenia zdalnego egzaminu próbnego ósmoklasity

PRZEDŁUŻENIE NAUCZANIA ZDALNEGO

Nauka w klasach I-VIII z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, którą wprowadzono 25 marca br., zostanie przedłużona do 26 czerwca.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Adamowicach informuje, że za zgodą organu prowadzącego zawiesza zajęcia szkolne do 26.06.2020r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Szkole Podstawowej w Adamowicach w klasach I-III ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną w naszym regionie, która stanowi istotne zagrożenie dla zdrowia i życia dzieci w szkole oraz ich rodzin.

Do 24 maja br. przedłużona została przerwa
          w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie się odbywać na odległość.

24 kwietnia br. Minister Edukacji Narodowej podpisał nowelizację stosownego rozporządzenia.

Egzamin ósmoklasisty w szkołach dla dzieci
          i młodzieży, w których nauka kończy się w semestrze wiosennym potrwa od 16 do 18 czerwca.
          Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca.
          Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca.

Drodzy Rodzice,

zgodnie z nowym rozporządzeniem od 25.03.2020r. nauka w naszej szkole będzie prowadzona zdalnie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

W związku z tym uczniowie klas I-III będą pracować w oparciu o informacje przekazane rodzicom drogą mailową. W mailach będą również dostarczane informacje dotyczące platform edukacyjnych i innych zdalnych narzędzi, za pomocą których będzie realizowane zdalne nauczanie.

Uczniowie klas V - VIII będą pracowali na materiałach przesłanych drogą mailową oraz za pośrednictwem wyznaczonych platform. Nauczyciele będą prowadzić zajęcia zgodnie z obowiązującym planem lekcji (z dnia 27.01.2020r.)

PLAN_LEKCJI_27.01.2020.pdf

Na tej stronie będą pojawiały się bieżące informacje dotyczące zajęć zdalnych.
          prosimy o śledzenie informacji