• GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI

• W  ROKU SZKOLNYM 2023/2024 BIBLIOTEKA CZYNNA:

Biblioteka znajduje się w sali nr 11.
          Zapraszamy do odwiedzania biblioteki w wyznaczonych godzinach!

Szkoła Podstawowa w Adamowicach otrzymała dofinanasowanie do zakupu nowych zbiorów bibliotecznych w kwocie 4 000,00 zł w ramach

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” jest uchwalonym przez Radę Ministrów programem wieloletnim na lata 2016-2020, w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych jako lokalnych ośrodków życia społecznego stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy. Cel ten realizowany będzie przez finansowe wsparcie modernizacji, budowy lub przebudowy placówek bibliotecznych w mniejszych miejscowościach, oraz bieżące uzupełnianie zbiorów bibliotek publicznych i szkolnych o nowości wydawnicze. więcej o programie: