• INFORMACJE DLA RODZICÓW

• DRODZY RODZICE!

1. Przedszkole jest czynne w godzinach od 8.00 do 14.00. Od godziny 8.00 do 13.00 są realizowane zajęcia z podstawy programowej (darmowe dla wszystkich dzieci). Od godziny 13.00 do 14.00 w przedszkolu są prowadzone zajęcia dodatkowe – sześciolatki korzystają z nich za darmo, natomiast dla dzieci młodszych naliczana jest symboliczna opłata w wysokości 1zł 30 gr za każdą rozpoczętą godzinę zajęć. Opłatę za przedszkole wnosicie Państwo "od dołu" tzn. za zajęcia, na które dziecko uczęszczało we wrześniu zapłacicie Państwo do 10 października.

2. Jakiekolwiek objawy infekcji (katar, kaszel, podwyższona temperatura) uniemożliwiają dziecku bezpieczne uczestniczenia w zajęcia przedszkolnych. Apelujemy o pozostawienie dziecka w domu w takiej sytuacji.

3. Bardzo prosimy, aby dzieci nie przynosiły do przedszkola zabawek z domu.

4. Czas schodzenia się grupy przedszkolnej mieści się między 8.00 a 9.00 i gorąco apelujemy, aby w miarę Państwa możliwości do godziny 9.00 dziecko zostało odprowadzone do przedszkola.

5. Niezbędnik przedszkolaka powinien zawierać:

1. Kapcie, które dziecko potrafi samo założyć.

2. Podpisany ręczniczek z pętelką na haczyk.

3. Podpisany kubeczek ze szczoteczką i pastą.

4. Zapasowe ubranko w podpisanym worku (majteczki, skarpetki, spodnie/spodenki/leginsy, bluzka).

5. Strój gimnastyczny w podpisanym woreczku.
          6. W tym roku pięcio- i sześciolatki korzystają podczas zajęć z kart pracy wydawnictwa Nowa Era "Dzieciaki w akcji". Dla dzieci młodszych nauczyciel przygotowuje pojedyncze karty pracy.