• Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych
            Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs pt.:
            „Jesienne drzewo czytelnicze”

Wypożycz książkę, przeczytaj, zapisz na listku autora i tytuł książki oraz swoje imię i klasę i przyklej do naszego jesiennego drzewka.
            „Czytające” drzewko znajdziesz przed naszą szkolną biblioteką.

O listki zapytaj w bibliotece:
            Klasy 1-3 liście – żółte

Klasy 4-5 liście – pomarańczowe
            Klasy 6-7 liście – czerwone
            Nauczyciele, rodzice i pracownicy szkoły – zielone i odcienie brązowego
            Konkurs będzie trwał od 25 września do 31 października.

31 października zostanie wyłoniony jeden liść z każdej kategorii którego autor otrzyma nagrodę!
            Zapraszamy do udziału!!!

Judyta Kucharska-Kukuczka

• TALENCIAKI DLA NASZEJ SZKOŁY !!!

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Szkoła w Adamowicach bierze udział w akcji prowadzonej we wszystkich sklepach LIDL. Akcja polega na zbieraniu Talenciaków, które przekazuje się dla wybranej szkoły. Talenciaki można bezpośrednio aktywować na stronie lidl.pl/Szkoly przypisując je naszej, konkretnej szkole. Można też je zbierać i wrzucać w tradycyjnej formie, do specjalnych pudełek ustawionych w szkole i kościele.

Zachęcamy Rodziców do zbierania Talenciaków i przekazywania ich naszej szkole. Dzięki uzbieranym Talenciakom, możemy otrzymać wspaniałe nagrody dla naszych dzieci.